1. narozeniny - CHS. Mystic Love 2023

Přejít na obsah
1.narozeniny Mersi

Tak dnes je 7.10.2009. Dalo by se říct, že je to takový normální podzimní den (až na teplotní rekordy). Už to abnormálně krásné počasí ale znamenalo výjimečný den.
Mám dnes totiž 1. narozeniny!!!
Panička dnes ráno odjela a dělala, jako že jde do práce. Ale šla na kontrolu k paní doktorce, která ji ještě nepustila do práce, protože má stále nemocné průdušky (HURÁ!!! - to znamená, že s námi bude ještě pár dní doma!!!). Panička přijela už po desáté hodině domů a v tašce má asi něco dobrého, protože to honem dává do ledničky. Je nádherně, takže jsme skoro celý den se Sárinkou a Barunkou venku. Mezitím začalo něco z našeho domku moc krásně vonět a na konzervu to tedy rozhodně nevypadá… Okolo čtvrté hodiny se ta vůně už nedá vydržet a se Sárou zahajujeme zónovou okupaci kuchyňské linky.
Konečně se přiblížila pátá hodina a panička nás svolává na hamání. Jelikož mám narozeniny, tak mi panička připravila překvapení - máme slavnostní psí večeři a pozvaná je i Barunka. Podává se vařená telecí kýta, dušená mrkvička a rýže. MŇAM!!! Já mám krásný talíř a na své porci mám z masíčka udělanou jedničku - tomu říkám dortíček. Bašta to tedy byla báječná. Všechny jsme se nešťouchly a úplně jsme odpadly do slastného bezvědomí.
Už se těším na zítra (prý ještě zbylo…). A jsem zvědavá, co panička vymyslí za rok.

Všechny zdraví
Mersinka (oslavenec)

1.narozeniny Mersi
VÍCE FOTEK ZDE ...
Poslední aktualizace: 07.04.2024
Návrat na obsah