ZOO - CHS. Mystic Love 2023

Přejít na obsah

Výlet do ZOO


Byl krásný podzimní den a úplně celá rodina (lidská i psí) jsme vyrazili na výlet do Dvora Králové nad Labem do ZOO. Sárinka byla cestou trochu nervózní, protože nevěděla co se děje a kam jedeme, zato já jsem tentokrát poprvé neblinkala. Asi jsem tušila, že nás čeká parádní den.

V ZOO jsme byli už v 9.00 kdy se brány otevírají. Bylo to super, nikde nikdo, chodníky ještě prázdné, zvířátka tu byla jen pro nás. Hned na kraji jsme pořádně poštěkaly velikého tygra, o kus dál jsme strašily nosorožce a v pavilonu opic jsme probraly z letargie šimpanze - takovou bílou opičku jako jsem já ještě neviděli. Dlouho jsme chodili kolem různých zvířátek, zpátky jsme se svezli minivláčkem. Taky jsem tam málem sbalila VIP jezevčíka paní Zuzany Paroubkové - moc jsem se mu líbila. Ještě jsme mrkli na roztomilé surikaty, plameňáky a papoušky a páníčkové šli na obídek do restaurace „U lemura“. Lemura naštěstí nesnědli, radši si dali svíčkovou a jelo se k domovu.
Když jsme přijeli domů, vypadala jsem jako šedivá prachovka, protože mě tam zajímalo každé roští, tak mě ještě panička vykoupala, abych nebyla jako šmudla. Byla jsem tak unavená, že mi to bylo úplně jedno.

Bylo to kráááásný, moc jsme si to užili, v noci se mi určitě bude zdát o všech zvířátkách co jsem tam viděla.

Pusu
Mersinka

Výlet do ZOO ve Dvoře Králové nad Labem
VÍCE FOTEK ZDE ...
Poslední aktualizace: 16.06.2024
Návrat na obsah